تجارت گستر همتا
خانه / پسته عمده از تهران / بهترین قیمت پسته در بازار تهران

بهترین قیمت پسته در بازار تهران

قیمت پسته در بازار تهران توسط تجار و فعالان بزرگ این حوزه تعیین می‌شود. قیمت پسته ۹۸ به دلیل شرایط اقتصادی موجود، بسیار مبهم و پر نوسان می‌باشد. برای اطلاع از بهترین قیمت پسته تازه با ما در ارتباط باشید.

قیمت پسته در بازار تهران

بازار پسته تهران

شهر تهران به دلیل پایتخت بودن و جمعیت زیادی که دارد بزرگترین مشتری پسته در ایران می‌باشد.
دلیل دیگر فروش عمده پسته در تهران را می‌توان به مراجعه اکثر تجار خارجی به این شهر نسبت داد، چرا که اکثر تجار خارجی جهت تامین پسته مورد نیاز خود به بازار پسته تهران – بازار سرای امید مراجعه می‌نمایند.

بازار سرای امید در واقع مرکز تجاری این محصول در ایران می‌باشد، که تجار و کارخانه داران از شهرهای پسته خیز سراسر ایران در این بازار دفتر دارند و اقدام به ارائه محصول خود می‌نمایند.
از این رو قیمت پسته در بازار تهران مرجع قیمت این محصول در سراسر ایران می‌باشد. بادام زمینی یک کیلویی به خاطر اینکه یک محصول تازه و عالی به حساب می آید برای مصارف خانوارها یک احتیاج ضروری محسوب می شود.

قیمت پسته در بازار تهران

قیمت پسته در بازار تهران

حجم پسته تولیدی در ایران بسیار بالاست به صورتی که ایران به قطب تولید پسته در دنیا شناخته می‌شود و تا چند سال قبل تنها پرچم دار پسته در دنیا بوده است.
اما در دو سال اخیر کشور امریکا جای ایران را در رتبه میزان تولید گرفته است و بر قیمت جهانی این محصول تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد.

از این رو بیش از ۹۰ درصد پسته ایران برای صادرات به دیگر کشورها استفاده می‌شود و عمده صادرکنندگان این محصول در شهر تهران می‌باشند.
به همین دلیل است که این شهر را به عنوان مرکز تجاری این محصول در ایران می‌شناسند. بادام زمینی استانه عمده بسیار پرطرفدار است است چرا که یکی از بهترین انواع بادام زمینی می باشد و طعم عالی برخوردار است.

اغلب کارخانه داران بزرگ در فصل برداشت پسته را در شهری که فعالیت دارند، فراوری می‌نمایند و پس از اتمام مراحل فراوری برای فروش به بازار تهران انتقال می‌‌دهند.
از این رو میزان عرضه پسته همیشه در این بازار زیاد می‌باشد و اغلب قیمت پسته در این شهر نسبت به نقاط دیگر مناسب تر می‌باشد.

البته در خرید های تا ۵ تن که اکثرا برای داخل کشور است قیمت در بازار تهران بین همه تجار تقریبا مناسب است اما برای خرید پسته صادراتی که اغلب در حجم های بسیار بالا می‌باشد، خرید از تجار تولیدکننده در این بازار بسیار مناسب تر و به صرفه تر می‌باشد.

منظور از تجار تولید کننده، تجاری هستند که خود دارای ترمینال ضبط پسته می‌باشند و پسته را با خرید مستقیم از کشاورز و  فراوری لازم، بدون واسطه در بازار تهران جهت صادرات ارائه می‌دهد.
در خرید های تناژ بالا یک تفاوت اندک در قیمت ها باعث جا به جا شدن رقم های قابل توجهی می‌شود.

قیمت پسته در بازار تهران

بهترین قیمت پسته – بازرگانی امین پسته

همان طور که گفته شد خرید از تولید کنندگان پسته به لحاظ قیمتی گزینه بسیار مناسبی می‌باشد.
بازرگانی امین پسته با سابقه طولانی در صنعت پسته به عنوان یکی از با سابقه ترین تامین کنندگان پسته در بازار تهران شناخته می‌شود.
این مجموعه دارای دو مجموعه فراوری پسته کاملا مکانیزه در دو شهر قاین و بردسکن است کهبه عنوان بزرگ ترین ترمینال ضبط پسته شرق کشور شناخته می‌شود.

این مجموعه به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه، از قیمت کاملا رقابتی برخوردار است و برای خریداران مختلف دارای پیشنهاد های بسیار مناسبی است.
جهت مشاوره و اطلاع از شرایط همکاری با مدیر فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

قیمت پسته رفسنجان 1400

لیست قیمت پسته رفسنجان ۱۴۰۰ به صورت عمده جهت صادرات

شهر رفسنجان به عنوان قطب اصلی تولید پسته ایران شناخته می‌شود. شرکت‌های صادراتی پسته زیادی …

کانال تلگرام