تجارت گستر همتا
خانه / پسته اعلا / قیمت عمده انواع پسته در سال ۹۸

قیمت عمده انواع پسته در سال ۹۸

قیمت پسته ۹۸ مانند سال ۹۷ دچار تغییرات و نوسانات مختلفی است. اما نوسانات آن به قدرت سال ۹۷ نیست. برای اطلاع از قیمت عمده انواع پسته فندقی ، کله قوچی ، اکبری ، احمد آقایی و بادامی در سال ۹۸ با در ارتباط باشید.

قیمت پسته 98

افزایش قیمت پسته ۹۸

پسته یکی از مهمترین محصولات صادراتی ایران می‌باشد که از ارزاوری بسیار مناسبی برای ایران برخوردار است.
در سال های اخیر میزان صادرات این محصول به بیش از ۱ میلیارد دلار رسیده است که رقم قابل توجهی می‌باشد. پسته خام تازه با پوست یکی از مهمترین منبع ویتامینها، پروتئینها و آنتی اکسیدان ها است که برای سرفه، پوست و مو و کودکان مفید می باشد.
توجه به مسئله صادرات این محصول باعث رونق اقتصادی بسیار مناسبی در شرایط تحریمی فعلی می‌شود.

قیمت پسته در سال ۹۸ به بیش از ۲۰۰ هزار تومان رسید که از مهمترین دلایل آن می‌توان به افزایش نرخ ارز ، کاهش تولید این محصول در داخل ایران و … می‌باشد.
میزا تولید پسته در سال گذشته به حدود یک پنجم کاهش پیدا کرد که ناشی از تغییرات دمایی و اقلیمی و آفات مختلف بوده، این مسئله باعث کمبود پسته در بازار شد که بالطبع آن قیمت این محصول افزایش پیدا کرد.

مسئله صادرات پسته را نباید برای تامین بازار داخل نباید به خطر انداخت چرا که بازارهای صادراتی ایران را رقبای پسته ایران، آمریکا و ترکیه به دست می‌گیرند و به لحاظ اقتصادی به کشور و تولیدکنندگان این محصول آسیب های جبران ناپذیری وارد می‌شود. یکی از محصولات مقوی پسته خام بسته بندی است که محصولی درجه یک و پر انرژی می باشد و دارای ارزش غذایی بالایی است.

قیمت پسته 98

قیمت خرید پسته در سال ۹۸

در سال ۹۷ تغییرات آب و هوایی و شرایط اقلیمی باعث از بین رفتن بخش زیادی از جوانه های پسته و بالطبع میزان پسته استان های مختلف تولیدکننده پسته شد که این اتفاق خسارات زیادی به کشاورزان و صادرات این محصول وارد شد.
در کنار این موارد افزایش نرخ ارز باعث افزایش شدید و نوسانات متعدد قیمت پسته در سال ۹۷ شد.

اما برای سال ۹۸ پیش بینی می‌شود میزان برداشت پسته به بیش از ۲۲۰ هزار تن برسد و به لحاظ تولید و عرضه این محصول، بازار با کمبود مواجه نباشد.
اما شرایط تعرفه ای و قوانین صادراتی جدید در سال ۹۸ تاثیر بسیار زیادی بر میزان صادرات پسته گذاشته است.

اما برای تعیین قیمت پسته ۹۸ باید پارامترهای مختلف دیگر را هم در نظر گرفت.
اما با توجه به چند ماه اول سال ۹۸ و کاهش نوسانات نرخ ارز، پیش بینی می‌شود قیمت پسته هم تغییرات گسترده‌ای را تجربه نکند و به ثبات لازم برسد.

جهت اطلاع از قیمت روز پسته در سال ۹۸ با ما در ارتباط باشید.

قیمت پسته 98

قیمت ارسال پسته به نقاط مختلف

با توجه به حجم بالای سفارش این محصول از سراسر کشور و متقاضیان زیاد برای خرید پسته ، اطلاع از قیمت روز پسته برای فعالان این حوزه بسیار حیاتی می‌باشد.
یکی از بهترین روش های اطلاع از قیمت پسته هایی مانند پسته درجه یک دامغان ، انواع پسته صادراتی رفسنجان ، انواع پسته دهن بست و آبخندان و حتی قیمت پسته با پوست و قیمت انواع مغز پسته استفاده از وب سایت های معتبر و تخصصی پسته می‌باشد.
با استفاده از این سایت ها به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان می‌توانید با تامین کنندگان و فروشندگان معتبر این محصول ارتباط برقرار نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

اگر به دنبال صادرات و تجارت پسته می‌باشید و به دنبال بهترین قیمت ها جهت خرید عمده انواع پسته هستید، بهترین گزینه ارتباط با تولیدکنندگان و ترمینال های ضبط پسته به صورت آنلاین با استفاده از سایت های تخصصی این محصول می‌باشد.

جهت مشاوره و خرید مستقیم انواع پسته با بازرگانی امین پسته به صورت مستقیم و بدون واسطه در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (2 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

قیمت پسته رفسنجان 1400

لیست قیمت پسته رفسنجان ۱۴۰۰ به صورت عمده جهت صادرات

شهر رفسنجان به عنوان قطب اصلی تولید پسته ایران شناخته می‌شود. شرکت‌های صادراتی پسته زیادی …

کانال تلگرام