تجارت گستر همتا
خانه / پسته اعلا / مرکز خرید و فروش عمده پسته در تهران

مرکز خرید و فروش عمده پسته در تهران

خرید و فروش پسته در تهران به صورت عمده در تناژهای بالا غالبا انجام می‌شود. شهر تهران به عنوان مرکز خرید پسته در ایران شناخته می‌شود که قیمت انواع پسته مرغوب در بازار پسته تهران بسیار مناسب است.

در این شهر شرکت های و افراد مختلفی اقدام به ارائه انواع پسته می‌نمایند اما به دلیل حجم بالای خرید و فروش این محصول و رقم های بزرگ حاصل از معامله، لازم است که فقط با مراکز معتبر و با سابقه این حوزه ارتباط و معامله نمود.

در ادامه به بهترین نحوه ارتباط با مراکز معتبر اشاره می‌شود.

خرید و فروش پسته در تهران

خریداران عمده پسته در تهران

شهر تهران به عنوان بزرگترین شهر ایران، یکی از بزرگترین مصرف کنندگان پسته در ایران می‌باشد.
در این بازار خریداران عمده پسته به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

  1. خریداران آجیلی: با توجه به جمعیت بالای تهران مصرف پسته به صورت آجیل بسیار بالا می‌باشد، از این رو حجم بسیار بالایی از پسته در تهران توسط خشکباری ها و آجیل فروشی ها خریداری می‌شود. عمده پسته مورد نظر خریداران اجیلی پسته اکبری و کله قوچی دستچین می ‌باشد.
  2. خریداران صادراتی : با توجه به حجم بالای پسته تولیدی در ایران بیش از ۹۰ درصد آن به امر صادرات اختصاص می ‌یابد. اکثر صادرکنندگان پسته ، بازرگانی های فعال در حوزه خشکبار و شرکت های واسطه بین المللی می‌باشند که غالبا خریدار اکثر پسته های صادراتی ایران می ‌باشند که به لحاظ قیمتی هم با متوسط جهانی توانایی رقابت داشته باشد.

خرید و فروش پسته در تهران

قیمت پسته در تهران

قیمت خرید و فروش پسته در تهران و به طور کلی ایران رابطه مستقیم با قیمت دلار دارد.
به طور مثال در صورتی که قیمت پسته صادراتی بسته به نوع آن در بازارهای جهانی بین ۸ تا ۱۵ دلار باشد و قیمت دلار در ایران حدود ۱۱ هزار تومان در نتیجه قیمت پسته هم به عنوان یک کالای صادراتی بعد از نفت و پتروشیمی هم وابسته به دلار بین ۸۸ تا ۱۶۰ هزار تومان قیمت گذاری می ‌شود.

البته در ایران می‌توان جهت خرید عمده پسته با قیمت مناسب به مراکز معتبر و دست اول مراجعه نمود که برای این امر در تهران بهترین گزینه بازار پسته تهران – بازار سرای امید می ‌باشد.
در این بازار اکثر تجار و کارخانه داران پسته از سراسر ایران حظور دارند در نتیجه امکان دسرسی به قیمت های بدون واسطه و مناسب امکان پذیر می‌ باشد.

خرید و فروش پسته در تهران

خرید و فروش پسته در تهران – بازرگانی امین پسته

همان طور که گفته شد تهران مرکز تجاری پسته در ایران می‌ باشد که بزرگترین مرکز خرید و فروش عمده این محصول در تهران بازار پسته تهران – بازار سرای امید است.
در این بازار شرکت ها و تجار فعال در این حوزه مختلف از سراسر ایران حظور دارند.

بازرگانی امین پسته به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان پسته در این بازار شناخته می‌ شود که انواع پسته صادراتی را به قیمت بسیار مناسب جهت مصارف آجیلی و صادراتی به صورت مستقیم از ترمینال ضبط پسته ارائه می ‌دهد.
جهت مشاوره و خرید این محصول با مدیر فروش این مجموعه در راتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (6 votes, average: 3٫83 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

قیمت پسته رفسنجان 1400

لیست قیمت پسته رفسنجان ۱۴۰۰ به صورت عمده جهت صادرات

شهر رفسنجان به عنوان قطب اصلی تولید پسته ایران شناخته می‌شود. شرکت‌های صادراتی پسته زیادی …

کانال تلگرام