تجارت گستر همتا
خانه / پسته اکبری / قیمت پسته اکبری به روز در بازار تهران

قیمت پسته اکبری به روز در بازار تهران

با توجه به تغییرات نرخ ارز در سال ۹۷ و ۹۸ قیمت پسته اکبری و سایر پسته ها چگونه تغییر می کند؟

با توجه با فراوانی محصول در سال ۹۸ آیا قیمت پسته تغییر خواهد کرد؟

قیمت پسته اکبری به روز

نرخ تغییر قیمت پسته اکبری در سال ۹۸

پسته اکبری از خانواده پسته های کشیده به شمار می رود که در دنیا با نام تجاری( Super Long )شناخته می شود و از محبوبیت خاصی در دنیا برخوردار است.
پسته اکبری و پسته کله قوچی بیشترین فروش را در بازار داخل دارند به گونه ای که این نوع پسته ها به پسته های آجیلی نیز معروف هستند.

قیمت پسته ، هرساله بر اساس عوامل مختلفی از جمله نرخ ارز بین المللی ، فراوانی محصول و میزان صادرات آن تعیین می شود و بر همین اساس می توان اظهار نظر کرد. پسته خام تازه با پوست یکی از مهمترین منبع ویتامینها، پروتئینها و آنتی اکسیدان ها است که برای سرفه، پوست و مو و کودکان مفید می باشد.

فراوانی پسته در سال ۹۸

بر اساس آمار اعلام شده از طرف انجمن پسته ایران در سال ۹۸ ، کشور ایران تولید کننده سیصد هزار تن پسته می باشد و این رقم نسبت به سال ۹۷ که حدودا میزان تولید پسته در ایران پنجاه هزار تن بوده است ، ۶ برابر شده است و همین عامل باعث می شود که قیمت پسته در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ ارزانتر باشد از همین رو پسته اکبری هم مستثنی از این قاعده نیست و قاعدتا از قیمت
پایین تری نسبت به پارسال برخوردار است.

قیمت پسته اکبری به روز

نرخ تغییرات ارز چگونه بر بازار پسته تاثیرگذار است؟

نرخ ارز در ایران بر چند محصول از جمله پسته ، زعفران ، زیره به دلیل صادرات بالای آن بیشترین تاثیرگذاری را دارد و از طرفی نوسانات ارز به صورت مستقیم و آنی قیمت پسته را تغییر می دهد و در حال حاضر یعنی در آبان ماه قیمت ارز نسبت به پارسال کمتر است  از همین جهت قیمت پسته در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ پایین تر است و پسته اکبری هم نیز همانند سایر پسته ها امسال از قیمت پایین تری برخوردار است . یکی از محصولات مقوی پسته خام بسته بندی است که محصولی درجه یک و پر انرژی می باشد و دارای ارزش غذایی بالایی است.

از مطالب بیان شده می توان به این نتیجه رسید که قیمت پسته در نیم سال دوم سال ۹۸ به صورت کلی از قیمت پایین تری برخوردار است.

قیمت پسته اکبری به روز

بازرگانی امین پسته

دارای بزرگترین مجموعه های فراوری ضبط پسته در شرق کشور، انواع پسته تازه را از کشاورزان خریداری می کند و با استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته عملیات فراوری را با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام می دهد.

بازرگانی امین پسته ارائه دهنده انواع پسته را از جمله پسته اکبری ، احمد آقایی ، فندقی و … به صورت مستقیم و بدون
هیچ واسطه ای در بسته بندی های مناسب صادرات در بازار تهران به فروش می رساند.

برای اطلاع از قیمت پسته اکبری به روز ، مشاوره و یا خرید انواع پسته به صورت بسته بندی و یا فله می توانید با ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

خرید کلی پسته شور اکبری صادراتی

خرید کلی پسته شور اکبری صادراتی را شما میتوانید در تهران انجام دهید اما امروزه ما برای شما عزیزان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این اوضاع کرونایی این سایت

کانال تلگرام